Zgłoś innowacyjne rozwiązanie do konkursu!

Dodano: 15.04.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf
Innowator Śląska fot. archiwum UM Gliwice

Już po raz jedenasty Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju zaprasza śląskich przedsiębiorców i instytucje do udziału w konkursie Innowator Śląska. W ten sposób GAPR chce zachęcać do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.

Konkurs skierowany jest do śląskich przedsiębiorców i instytucji, które oferują innowacyjne produkty, usługi czy nowoczesne rozwiązania technologiczne. O tytuł Innowatora Śląska mogą ubiegać się w czterech kategoriach: mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca oraz instytucja badawczo-rozwojowa.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wnioski można składać do 30 kwietnia. Szczegółowe informacje oraz regulamin można znaleźć na stronie www.gapr.pl/konkurs.

Inicjatywa realizowana jest w ramach projektu Enterprise Europe Network finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw i MŚP (COSME), budżetu Państwa oraz środków własnych GAPR i zaangażowanych partnerów. Prezydent Gliwic objął konkurs honorowym patronatem. (aś)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking