Aktualności | Wciąż otwarta możliwość zgłoszenia wystawców na Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Wciąż otwarta możliwość zgłoszenia wystawców na Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy

UM w Gliwicach

Wciąż otwarta możliwość zgłoszenia wystawców na Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Opublikowane: 03.10.2023 / Sekcja: Miasto  Kultura 

W grudniu na Rynku po raz kolejny zagości Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Chętni wystawcy mogą się zgłaszać. Planowany termin jarmarku to 2–22 grudnia.

Artyści i kupcy, którzy chcą włączyć się w organizację Gliwickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, do 15 października mogą wysyłać zgłoszenia. Ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby choinkowe, ale też bożonarodzeniowe potrawy i napoje – jeśli prowadzisz działalność wpisującą się w świąteczny klimat, czym prędzej wyślij swoje zgłoszenie. 

Organizator jarmarku, Centrum Kultury Victoria, zapewnia domki handlowe (odpłatnie –1300 zł brutto za domek), zaplecze sanitarne i świąteczne ozdoby. Handlowców będą obowiązywały: opłata targowa (zgodna ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic), opłata za prąd (zgodnie ze wskazaniami licznika zainstalowanego w każdym z domków handlowych) oraz opłata za opróżnianie pojemników na odpady.

Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Centrum Kultury Victoria (al. Przyjaźni 18), pocztą na adres CK Victoria (Biuro Kultury w Centrum Kultury Victoria, ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice) oraz za pośrednictwem poczty e-mail na adres kontakt@ckvictoria.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową. 

Szczegóły i karta zgłoszeń dostępne są na stronie: ckvictoria.pl.
 

 

Dokumenty do pobrania

grafika organizatora