Aktualności | Gliwicka spółka Liderem Polskiego Biznesu

Gliwicka spółka Liderem Polskiego Biznesu

Gliwicka spółka Liderem Polskiego Biznesu

Opublikowane: 29.01.2018 / Sekcja: Miasto 

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zdobyła tytuł „Lidera Polskiego Biznesu 2017”  i otrzymała Złotą Statuetkę.

Złote Statuetki to prestiżowe nagrody wręczane najprężniej działającym firmom i ich szefom podczas dorocznej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która gromadzi znamienite osobistości ze świata polityki i biznesu. Zdobywcy tego wyróżnienia skupiają się nie tylko na wskaźnikach ekonomicznych, ale również na jakości i innowacyjności produktów, inwestycjach oraz m.in. zaangażowaniu w działalność charytatywną.

Gliwicka spółka została doceniona przez jury za świetne wskaźniki ekonomiczne, najwyższą jakość i bogatą paletę usług oraz pomoc niesioną potrzebującym.

Podczas uroczystej gali nagrodę z rąk Ministra Inwestycji i Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego odebrał Prezes GAPR sp. z o.o. Bogdan Traczyk .

- Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do tak zaszczytnego grona Liderów Polskiego Biznesu. To potwierdzenie naszego intensywnego rozwoju w ciągu ostatnich lat i osiąganych sukcesów, których podstawą są udziałowcy Spółki mający odwagę w nią inwestować. Dzięki temu i naszej pracy, jej kapitały własne to obecnie około 280 milionów zł, co czyni nas jedną z największych Instytucji Otoczenia Biznesu w Polsce. To daje nam możliwość realizacji ambitnych przedsięwzięć. Drugą nogą  tej podstawy jest nasz personel – wykwalifikowany, ambitny i bardzo zaangażowany, bez którego potencjał Firmy byłby nie wykorzystany. Na to wszystko musi być i jest nałożona żelazna konsekwencja w dążeniu do celu, nawet jeśli lub  w szczególności, gdy wymaga to wielu lat działań.  Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione - mówi Bogdan Traczyk, Prezes GAPR.

Tytułem „Lidera Polskiego Biznesu 2017” nagrodzono w tym roku 10 przedsiębiorstw i ich Prezesów. Wielka Gala miała miejsce 27 stycznia 2018 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.