Giełda staroci co tydzień

Dodano: 16.09.2021 / Sekcja:
giełda staroci Fot. Pixabay

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników "rzeczy z duszą". Już od 19 września, będzie więcej okazji, by wyszukać do swojej kolekcji wartościowe znaczki, wiekowe puzderka czy zabytkowe monety – giełda staroci na terenie targu przy ul. Lipowej będzie czynna co tydzień!
Na gliwickiej giełdzie staroci spotykają się pasjonaci, hobbyści i wystawcy z całego Śląska. Od najbliższej niedzieli, 19 września, ich spotkania będą częstsze, bo giełda staroci na targu przy ul. Lipowej będzie czynna w każdą niedzielę w godz. od 6.00 do 12.00, nie – jak dotychczas – dwa razy w miesiącu. Inicjatywa wyszła od użytkowników i sprzedających.

Pod nazwą „starocie” kryje się wszystko, co ma wartość dla kupującego. Na stoiskach znajdziemy m.in. kryształy, porcelanę, znaczki, bibeloty, monety, zabawki, książki, ubrania, zegarki. Zdarzają się też piękne meble. To są rzeczy unikatowe, które dzięki takim miejscom jak nasza giełda staroci otrzymują drugie życie. Mamy nadzieję, że pomysł okaże się trafiony i w każdą niedzielę targ przy Lipowej będzie tętnił życiem – mówi Paweł Tyrakowski z Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach, który zarządza targowiskiem przy ul. Lipowej.
Więcej informacji na temat giełdy staroci można uzyskać pod nr. tel.: 32/331-04-46. (mf)
 

 

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking