Aktualności | 7 kwietnia idź na wybory! Twój głos jest ważny

7 kwietnia idź na wybory! Twój głos jest ważny

7 kwietnia idź na wybory! Twój głos jest ważny

Opublikowane: 05.04.2024 / Sekcja: Miasto 

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe – kluczowe wydarzenie dla wszystkich lokalnych społeczności. Gliwice włączyły się w kampanię profrekwencyjną  Związku Miast Polskich oraz Unii Metropolii Polskich, która przypomina o znaczeniu każdego głosu w kształtowaniu otoczenia, w którym żyjemy. 

Samorząd jest ważny! W najbliższą niedzielę zadecydujemy o tym, kto zostanie prezydentem Gliwic i którzy kandydaci utworzą Radę Miasta Gliwice. To oni przez kolejne 5 lat będą decydować o jakości naszego życia w mieście i kierunkach rozwoju Gliwic. Wybierzemy też radnych Sejmiku Województwa Śląskiego, którzy będą podejmować kluczowe decyzje dotyczące naszego regionu. 

Więcej informacji o wyborach w Gliwicach w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego.

#CoByśZrobiłNaSwoimMiejscu
#IdźNaWybory
#SamorządJestWażny
#GliwiceSąWażne
#TwójGłosJestWażny
 

Baner ze zdjęciem placu przed dworcem i napisem 7 kwietnia zadecyduj o Gliwicach Baner ze zdjęciem Rynku i napisem 7 kwietnia zadecyduj o Gliwicach Baner ze zdjęciem tężni i napisem 7 kwietnia zadecyduj o Gliwicach Baner ze zdjęciem skweru Europejskiego i napisem 7 kwietnia zadecyduj o Gliwicach Baner ze zdjęciem Centrum Przesiadkowego i napisem 7 kwietnia zadecyduj o Gliwicach