Dyrekcja na sprzedaż

Dodano: 14.02.2011 / Sekcja:

Reprezentacyjny gmach dawnej dyrekcji Huty Gliwice czeka na nowego właściciela.

Zainteresowani nabyciem budynku mogą go dokładnie obejrzeć nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz. Wszystko za sprawą wizualizacji przygotowanej dla potencjalnych inwestorów przez Urząd Miejski, a udostępnionej na stronie internetowej www.gliwice.eu w dziale „Dla przedsiębiorców”.
Budynek przy ul. Mitręgi nadaje się na siedzibę banku, dużej firmy czy instytucji publicznej. Kto wprowadzi się do okazałego gmachu? Tego dowiemy się być może w drugiej połowie roku. Obiekt oferowany będzie na sprzedaż łącznie z działkami o powierzchni około 0,2 ha.
Ta nieruchomość to jedna z kilku atrakcyjnych ofert inwestycyjnych, jakie przygotował na ten rok gliwicki samorząd. Na przetarg trafią m.in. bardzo dobrze zlokalizowane działki inwestycyjne – w pobliżu Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, przy ul. Toszeckiej oraz w sąsiedztwie węzła autostradowego „Gliwice – Sośnica”. Ta ostatnia propozycja uzyskała certyfikat finalisty ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal”.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w „Miejskim Serwisie Informacyjnym – Gliwice” nr 6/2011 z 10 lutego 2011 r. (dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.gliwice.eu w dziale „Dla mieszkańców”). (fid)
Informacje: Wydział Gospodarki Nieruchomościami UM, tel. 32/238-54-53; Biuro Rozwoju Miasta UM, tel. 32/239-11-00

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking