Bezpłatne seminarium

Dodano: 18.04.2011 / Sekcja:

Państwowa Inspekcja Pracy w Gliwicach oraz firma „WORK PROTECTION” organizują bezpłatne seminarium dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, menadżerów, pracowników działów kadr i BHP oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Temat spotkania brzmi „Problemy pracodawców związane z transformacją przepisów w zakresie prawa pracy”. Seminarium odbędzie się w czwartek, 28 kwietnia, w filii Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Studziennej 6. Rozpocznie się o godz. 9.00 (przewidywane zakończenie – godz. 14.00). Program warsztatów znajduje się na stronie www.bhpworkprotection.pl.
Zainteresowani udziałem w warsztatach powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na wspomnianej stronie internetowej i przesłać go w nieprzekraczalnym terminie do 22 kwietnia na adres info@bhpworkprotection.pl. – Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, poszczególne podmioty mogą zgłaszać maksymalnie trzech uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń! – podkreślają organizatorzy. (kik)
Informacje: Jerzy Dudek, „WORK PROTECTION”, ul. Dubois 32/26, 44-100 Gliwice, tel. 880-168-005

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking