Piast pozyskał trzech nowych sponsorów

Dodano: 05.08.2016 / Sekcja:

Gliwickie przedsiębiorstwa Mont-Bud i AIUT oraz pochodzący z Bielska-Białej Polsport to nowi sponsorzy Piasta Gliwice.

Dwie ostatnie firmy współpracowały już wcześniej z gliwickim klubem, ale kilka dni temu postanowiły zaangażować się bardziej i zostać oficjalnym, brązowym sponsorem Piasta.

Mont-Bud będzie z kolei sponsorem srebrnym. Przedsiębiorstwo zajmuje się wymianą okien i drzwi, budowaniem obiektów takich jak garaże, magazyny czy chłodnie, a także sprzedażą płyt wielowarstwowych i wełny mineralnej. Jak podkreśla Marcin Marzec, właściciel firmy, bycie sponsorem to nie tylko reklama, ale przede wszystkim zaszczyt.

Kolejne firmy (Polsport i gliwicki AIUT) już wcześniej współpracowały z Piastem jako partnerzy biznesowi. Postanowiły jednak zwiększyć zaangażowanie finansowe stając się oficjalnymi sponsorami brązowymi. Polsport zajmuje się produkcją wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych, AIUT natomiast wdraża rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu z dziedziny automatyki, robotyki, telemetrii i zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa.

Wszystkie trzy firmy zaangażowały się w sponsorowanie gliwickiego klubu stosunkowo niedawno, bo w ostatnich kilkunastu dniach. Informacja o nowym srebrnym sponsorze Piasta, czyli firmie Mont-Bud, pochodzi z wczoraj (4 sierpnia).

Piast Gliwice ma kilkudziesięciu sponsorów, wśród których są zarówno firmy prywatne, jak i instytucje. Sponsorom przypisano rangi. Idąc od dołu drabiny ku górze mamy więc kolejno: partnerów Piasta, sponsorów brązowych, srebrnych, złotych, głównych i strategicznych. Jednym z dwóch sponsorów strategicznych Piasta jest Miasto Gliwice. (pm)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking