Po raz kolejny Gliwice!

Dodano: 21.03.2016 / Sekcja:

Startuje 5. konferencja „Logistyka Inwestycje Przyszłość”. Gospodarzem spotkania samorządowców  z przedstawicielami branży logistycznej oraz reprezentantami środowiska naukowego i badawczego po raz kolejny są Gliwice.

Miasto Gliwice systematycznie wzmacnia swoją pozycję na mapie najatrakcyjniejszych lokalizacji dla biznesu. Dzięki staraniom władz miasta, konsekwentnie rozwijających infrastrukturę, coraz więcej krajowych przedsiębiorców i zagranicznych inwestorów wybiera Gliwice na siedzibę swoich ośrodków.

Oprócz wysoko rozwiniętych technologii, inwestycji infrastrukturalnych i motoryzacyjnych, dobrze prosperują branże: logistyczna i magazynowa. Rozwojowi tych sektorów sprzyja położenie miasta w pobliżu autostrad A1 i A4. Nie bez znaczenia jest też dostęp do wykwalifikowanych kadr, dobrze funkcjonująca specjalna strefa ekonomiczna oraz sprzyjający biznesowi klimat.

Konferencja „Logistyka Inwestycje Przyszłość”, która odbędzie się 22 marca w Hotelu Silvia Gold, doskonale wpisuje się w inwestycyjny charakter miasta. Gospodarzem spotkania jest Miasto Gliwice, a współorganizatorem Bluevine Consulting, inicjator i pomysłodawca cyklu „Prospects in Poland”. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking