Warto skorzystać z internetowego sklepu geodezyjnego

Добавлено: 22.03.2021 / Раздел:
urządzenia geodezyjne Fot. Pixabay

Internetowy sklep geodezyjny to usługa sieciowa Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Gliwicach zapewniająca dostęp do danych i dokumentów Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego oraz wypisów i wyrysów z Ewidencji Gruntów i Budynków. To bardzo przydatne rozwiązanie zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Warto skorzystać z internetowego sklepu geodezyjnego, ponieważ można w nim dokonać zamówienia bez wizyty w urzędzie wykorzystując komputer, tablet lub telefon komórkowy. Ponadto można automatycznie wypełnić wniosek zaznaczając pola wyboru i wpisując konieczne dane, można też wybierać dokument papierowy lub elektroniczny oraz dogodną formę jego odbioru, a także dokonać płatności przelewem po przekierowaniu na stronę swojego banku, a dzięki natychmiastowemu potwierdzeniu wpłaty oczekiwać szybkiej realizacji zamówienia. Dzięki korzystaniu z internetowego sklepu geodezyjnego oszczędza się czas i pieniądze, a dokumenty otrzymywane są szybciej niż w przypadku papierowego wniosku. To nie wszystko – mając Profil Zaufany można uzyskać dostęp do danych podmiotowych, w tym danych osobowych, zyskujemy też pewność, że nasze dane osobowe są chronione i bezpiecznie przetwarzane.

Internetowy sklep geodezyjny dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach https://gliwice.eu/urzad-miejski/uslugi-geodezyjne.

Pytania na temat internetowego sklepu geodezyjnego należy kierować na adres: ge@um.gliwice.pl lub telefonicznie pod nr. tel.: 32/238-54-48.

strona sklepu geodezyjnego
logotypy UE
strona sklepu geodezyjnego
logotypy UE

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking