To się opłaca!

Added: 06.10.2021 / Section:
kobieta za biurkiem Fot. Pixabay

Rusza trzecia edycja projektu Górnośląskiego Akceleratora Przedsiębiorczości Rynkowej Wyższe kwalifikacje – to się opłaca! Udział w kursie jest bezpłatny.

 W projekcie mogą wziąć udział osoby po 30 roku życia, mieszkające lub pracujące na terenie Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego na terenie Obszaru Strategicznej Interwencji, bezrobotne lub bierne zawodowo oraz zatrudnione na umowach krótkoterminowych lub pracujące w ramach umów cywilno-prawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają wysokości wynagrodzenia minimalnego.

W ofercie jest certyfikowany kurs rachunkowości od podstaw (I stopień) oraz certyfikowany kurs rachunkowości dla średniozaawansowanych (II stopień) zakończone egzaminem potwierdzającym kwalifikacje (kursy prowadzone są przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce  Oddział Okręgowy w Katowicach) oraz 3 miesięczne staże zawodowe.

Uczestnicy kursu będą mieli zapewnione: stypendia szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW, materiały dydaktyczne i catering.

Natomiast stażyści otrzymają: stypendium stażowe, badanie lekarskie, zwrot kosztów dojazdu i wsparcie opiekuna stażysty.

Nabór dokumentów zgłoszeniowych do trzeciej edycji kursów potrwa do 15 października. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej www.gapr.pl. (mf)

logo
plakat
logo
plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking