Dołącz do Piastunek

Added: 19.07.2021 / Section:
baner

Drużyna GTW Piastunki Gliwice przygotowuje się do zgrupowania. Pod koniec lipca futsalistki wyjadą na obóz do Podlesic, a 9 sierpnia powrócą do treningów. Dziewczęta chcące dołączyć do drużyny mogą wziąć udział w zajęciach otwartych.

Treningi Piastunek odbywają się na boisku przy ul. Orkana 8. Te, które odbędą się w poniedziałek, 9 sierpnia o godz. 17.00 będą otwarte dla dziewczyn w wieku od 7 do 14 lat, które chcą dołączyć do drużyny gliwickich futsalistek. Będzie to pierwszy otwarty trening naborowy, kolejne w każdy wtorek, czwartek i piątek, aż do końca wakacji. Solidny trening się przyda – już 29 sierpnia odbędzie się mecz wyjazdowy i gliwiczanki zmierzą się z Koszarawą Żywiec.
– Przed nami mecze ligowe, eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu oraz eliminacje Turnieju Tymbarka. Dużo ruchu, zabawy, uśmiechu i sportowego trybu życia. Dziewczyny chętne do gry zapraszamy serdecznie do udziału w treningach – mówi Darek Opoka, prezes Stowarzyszenia GTW Gliwice.
Sekcję wspiera Miasto Gliwice. Więcej informacji na temat naborów i działalności Piastunek można znaleźć na http://www.gtwgliwice.pl/gtw-piastunki-gliwice.html oraz https://www.facebook.com/GTWGliwice. (mf)

 

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking