Serdeczne życzenia dla strażników!

Updated: 28.08.2020 / Section: / pdf
bukiet kwiatów Fot. Pixabay

Już jutro Straż Miejska obchodzi swoje święto. Z tej okazji składamy naszym strażnikom serdeczne podziękowania i wyrazy uznania.

 Życzenia przekazał gliwickim Strażnikom Miejskim również prezydent Gliwic Adam Neumann:

„Z okazji Święta Straży Miejskiej, obchodzonego 29 sierpnia, składam Komendantom oraz Funkcjonariuszom i Pracownikom Straży Miejskiej w Gliwicach najserdeczniejsze życzenia, a także podziękowania za pełnioną służbę na rzecz mieszkańców.

Jestem pełen uznania dla Waszej codziennej, trudnej, pełnej poświęcenia i oddania drugiemu człowiekowi pracy. Swoimi działaniami udowadniacie, że mieszkańcy Gliwic mogą Wam - Drodzy Strażnicy zaufać, bo nie pozostajecie obojętni na ludzką krzywdę.

Niech to święto będzie okazją do podkreślenia Waszej roli, zaangażowania i wysiłku, jaki wkładacie w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Gratuluję dotychczasowych dokonań. Życzę kolejnych sukcesów, spokojnej służby, wytrwałości, satysfakcji i zadowolenia z wypełnianych obowiązków, a także by zawsze dopisywało Wam zdrowie i siła ducha. Niechaj wysiłek związany z wykonywaniem tej wyjątkowej misji stanowi źródło spełnienia, a podejmowanym działaniom towarzyszy przychylność i życzliwość społeczeństwa.

 Życzę również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym”.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking