Teatr Miejski w Gliwicach w sieci

Updated: 06.04.2020 / Section: / pdf
brodaty mężczyzna w okularach Łukasz Kucharzewski (fot. J. Astaszow)

Pomimo tego, iż Teatr Miejski w Gliwicach musiał czasowo ograniczyć swoje kontakty z widzami w siedzibie, nie rozstajemy się z Wami i tworzymy naszą przestrzeń teatralną w sieci. Nasi aktorzy, zazwyczaj widziani na scenie, tym razem zapraszają Was do swoich domów i w luźnej rozmowie opowiadają o teatrze, rodzinie, wspomnieniach ze studiów czy jeździe na hulajnodze po Gliwicach.

Na naszej stronie internetowej www.teatr.gliwice.pl oraz na profilu Youtube znajdziecie już dwa zarejestrowane spotkania, z Michałem Wolnym i Dominiką Majewska. W poniedziałek, 6 kwietnia, o godz. 21.30 widzimy się z aktorem, Łukaszem Kucharzewskim, znanym z takich gliwickich spektakli jak „Plotka”, „Tchnienie” czy „Miłość w Leningradzie”. Wywiady na żywo można oglądać na naszym profilu FB.

Zachęcamy również do nadsyłania pytań do aktorów, poprzez Messengera oraz na adres mailowy: bow@teatr.gliwice.pl. Będzie także możliwość zadawania pytań podczas transmisji (w komentarzach). Kolejne spotkanie już w czwartek, 9 kwietnia (godz. 21.30). Naszym gościem będzie aktorka, Karolina Burek. (TMG)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking