Aktualności | Bez zwycięstwa we Wrocławiu

Bez zwycięstwa we Wrocławiu

Published: 21.10.2019 / Section: Sport

Stolica Dolnego Śląska nie była szczęśliwa dla gliwickich piłkarek. W piątej kolejce o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej kobiet SPR Gliwice przegrał z KS AZS AWF Handball-28 Wrocław 27:30.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla drużyny z Gliwic. Zabrakło koncentracji, tempa i dynamiki. Gole dla SPR Gliwice rozpoczęła dopiero w 6. minucie Paulina Łuczyk. Obrona, szczególnie  w pierwszej części gry, spisywała się słabo.

W drugiej połowie gry gliwiczanki zagrały o wiele lepiej – poprawiły skuteczność i organizację gry, co sprawiło, że tę część meczu wygrały.  Od 51. minuty SPR Gliwice zaatakował jeszcze mocniej i zaczął odrabiać straty, ale to nie starczyło do zwycięstwa.

Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę – 26 października o godz. 15.00 w hali w  Sośnicy przy ul. Sikorskiego. Gliwiczanki zagrają z MKS PR URBIS Gniezno. Organizatorzy zapowiadają ciekawą niespodziankę dla widzów.