Runda wiosenna tuż, tuż...

Added: 21.02.2011 / Section:

Meczem z... siatkarkami AZS Politechniki Śląskiej zainaugurują rundę wiosenną piłkarze Piasta Gliwice.

Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 26 w ramach prezentacji obu zespołów. Ta ciekawie zapowiadająca się impreza odbędzie się 23 lutego. Początek – godz. 18.00. Wstęp bezpłatny! – To początek długofalowej współpracy Piasta i Politechniki – mówi Grzegorz Muzia, rzecznik prasowy klubu.
Środowym rozgrywkom organizowanym wspólnie przez GKS „Piast” S.A. i Politechnikę Śląską będzie się mogło przypatrywać prawie tysiąc osób. Zespoły nie zmierzą się w meczu piłkarskim, lecz siatkarskim. Po spotkaniu kibice będą mieli okazję porozmawiać z ulubionymi zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia. – Już od godz. 17.00, przez cały okres trwania imprezy, będzie można kupić karnety na wszystkie mecze Piasta w rundzie wiosennej (cena – 40 zł) oraz klubowe pamiątki – zapowiada Grzegorz Muzia.
Przed meczem dojdzie do podpisania umowy, dzięki której Piast i Politechnika zawiążą partnerską współpracę promocyjną. – Będzie to największa w Polsce kooperacja klubu sportowego i uczelni – podkreśla Muzia. (kik)
Informacje: Grzegorz Muzia, rzecznik prasowy GKS „Piast”, tel. 609-515-283

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking