Utrudnienia drogowe

Added: 28.09.2010 / Section:

• 7 października około godziny 18.00 zostanie zamknięta dla ruchu ulica Strzody – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Wytyczono objazdy! Jadący ul. Wrocławską powinni kierować się na ulice: Częstochowską, Jagiellońską i Dworcową, a jadąc od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Częstochowskiej na ulice: Dworcową, Mikołowską i Wrocławską (dla samochodów o masie do 15 ton). Z kolei dla kierowców cięższych pojazdów (o masie powyżej 15 ton) objazd poprowadzono ulicami: Nowy Świat, Słowackiego, Daszyńskiego, Styczyńskiego i Wyspiańskiego. Zakończenie prac zaplanowano na 10 października około godziny 6.00. 
• Natomiast od 10 października (od godziny 6.00), w związku z budową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sobieskiego w Gliwicach, będą zamknięte wloty z ul. Sobieskiego na ul. Kościuszki. Na czas robót zmianie ulegnie dotychczasowa organizacja ruchu. 
Dla jadących ul. Kościuszki od strony ul. Zygmunta Starego ruch zostanie poprowadzony ulicami: Kościuszki, Daszyńskiego, Mickiewicza, Sobieskiego (dojazd do parkingu Szpitala Miejskiego nr 1). Dla jadących ul. Kościuszki od strony ul. Daszyńskiego trasa objazdu będzie przebiegała ulicami: Kościuszki, Zawiszy Czarnego, Mickiewicza i Sobieskiego. Dojazd do ul. Miarki wytyczono zaś ulicami: Kościuszki, Daszyńskiego i Sobieskiego. (bom)
Informacje: Zarząd Dróg Miejskich, tel. 32/270-65-05

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking