Aktualności | Ważne dla klientów

Ważne dla klientów

Ważne dla klientów

Published: 23.12.2010 / Section: Miasto 

W środę, 24 grudnia, Urząd Miejski w Gliwicach będzie zamknięty. Przeczytaj więcej o zmianach pracy magistratu i firm miejskich w okresie świątecznym.

W Wigilię, a także w sobotę, 27 grudnia, w godzinach od 8.00 do 13.00, w Urzędzie Miejskim dostępne będzie jedynie stanowisko ds. rejestracji zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego na parterze budynku przy ul. Zwycięstwa 21. W Wigilię w tych samych godzinach czynna będzie także kasa w Biurze Obsługi Interesantów UM.
Ponadto Wydział Księgowości UM informuje, że w środę, 31 grudnia, kasy Urzędu Miejskiego będą czynne krócej – w godzinach od 8.00 do 14.00, co wiąże się z koniecznością wcześniejszego przeprowadzenia inwentaryzacji. W dniach 30 i 31 grudnia w kasach urzędu nie będą też realizowane płatności kartami płatniczymi.
W Wigilię zamknięte będą także: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Powiatowy Urząd Pracy, Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności i Ośrodek Pomocy Społecznej. Dyrekcja OPS informuje także, że 31 grudnia kasa Ośrodka będzie nieczynna, natomiast 30 grudnia będzie otwarta do godziny 15.00.
24 grudnia oraz 2 stycznia będą dniami wolnymi dla pracowników Zarządu Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. oraz wszystkich jednostek organizacyjnych spółki.