Stypendia i nagrody dla sportowców

Hinzugefügt: 08.02.2011 / Bereich:

Do 11 lutego można składać wnioski o przyznanie stypendiów sportowych dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki w dyscyplinach indywidualnych oraz w grach zespołowych.

Zgłoszenia wraz z programem przygotowania zawodnika opracowanym przez właściwy związek lub klub sportowy oraz oryginał dokumentu potwierdzającego osiągnięty wynik (wydany przez właściwy polski związek sportowy) mogą składać sami zainteresowani oraz kluby zrzeszające zawodników.
Oprócz tego, do 28 lutego będą przyjmowane wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki w 2010 r. w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia mogą składać zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi. Szczegółowe informacje oraz druki wniosków można znaleźć na stronie internetowej www.gliwice.eu w dziale „Sport i rekreacja”, zakładka „Nagrody i stypendia”. Wnioski są przyjmowane w sekretariacie Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 21, I piętro, pok. 104). (bom)
Informacje: Referat Sportu UM, tel. 32/238-54-44

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking