Aktualności | Hiphopowo w Fabryce

Hiphopowo w Fabryce

Opublikowane: 01.09.2010 / Sekcja: Miasto  Rozrywka  Życie i styl 

4 września w Starej Fabryce Drutu czeka nas kolejna hiphopowa impreza. Przed wakacjami przy ul. Dubois 22 zagrali O.S.T.R. i Molesta Ewenement. Tym razem wystąpią przedstawiciele śląskiej sceny – Rahim i GrubSon. Początek koncertu – godz. 19.30.
RAHIM, czyli Sebastian Salbert – polski artysta i producent hip-hopowy z Mikołowa – karierę rozpoczął w 1995 r. Uczestniczył w projektach eRKa, MZD, Paktofonika, Pijani Powietrzem, Pokahontaz, a równolegle tworzył producenckie albumy i promował nowych artystów. W marcu tego roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta „Podróże po amplitudzie”. Utwory z tego krążka będzie można usłyszeć podczas sobotniego koncertu.
Swój debiutancki i doskonale przyjęty album „O.S.R.” tego wieczora będzie promował także GrubSon. Tomasz Iwańca z Rybnika hip-hopem zainteresował się na początku lat 90. W ciągu ostatniej dekady nagrał w sumie siedem płyt współpracując m.in. z takimi składami jak: Po-3na Rożnica/Czwarta Zmiana, Wolność Słowa, 2G, Wspólny Mianownik Sound System.
Na scenie fabryki wystąpią również gliwiccy artyści: formacja Styl V.i P. i Tru Kru. Za gramofonami stanie dj. totentOn ze składu Wspólny Mianownik. Imprezę organizują: Mega Yoga i Loud District. Szczegółowe informacje o koncercie i biletach można znaleźć na stronie internetowej www.megayoga.pl. (bom)

1 września 2010