Ferie? W Arenie Gliwice!

Uaktualniono: 14.01.2020 / Sekcja: / pdf
baner

Ferie zimowe w Naszej Arenie to dwa tygodnie pełne wyjątkowych atrakcji dla każdego mieszkańca Gliwic. Przygotowano otwarte warsztaty sportowe i taneczne, nocne planszówki oraz rolkowisko. Ściana wspinaczkowa Chwyciarnia oferuje specjalną promocję.

- Ferie zimowe w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena, to jak zawsze ukłon w stronę mieszkańców naszego regionu – bez żadnych podziałów – chcemy aby każdy bawił się świetnie i czuł jak u siebie. Stawiamy na ruch, aktywność i integrację. Nie zapominamy także o edukacji i łączeniu tego co przyjemne z pożytecznym - zachęcają organizatorzy.

W ofercie Ferii na Naszej Arenie każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowano otwarte warsztaty sportowe i taneczne, nocne planszówki oraz rolkowisko.

Gdzie? Mała Arena,Duża Arena, Chwyciarnia, Hol C

  • Rolkowisko: dzieci 5 zł, dorośli 10 zł (wejście całodzienne), wejście boczne "B" (od ulicy Akademickiej)
  • Owarte treningi: zajęcia bezpłatne, zapisy nie obowiązują, wejście "C"
  • Ściana wspinaczkowa Chwyciarnia: 5zł/h dzieci (pn-pt 9-12.00), dorośli wg cennika; przy wejściu "C"

UWAGA! W otwartych treningach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież szkolna, które będą posiadać podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego zgodę na uczestnictwo w zajęciach jeśli uczestnik ukończył 10 lat. Dzieci poniżej 10 roku życia muszą przebywać pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.

Dzieci do lat 13 oraz grupy zorganizowane dzieci i młodzieży, mogą przebywać na Rolkowisku jedynie pod opieką osób pełnoletnich. Dzieci muszą być wyposażone dodatkowo w kask i ochraniacze. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych.

Warunkiem korzystania z oferty jest zapoznanie się z regulaminem Ferie w Naszej Arenie 2020, który będzie dostępny w miejscu odbywania się zajęć oraz wszelkimi innymi regulaminami dostępnymi na stronie Arenagliwice.com.

/źrodło: ArenaGliwice.com/

plan treningów
Arenagliwice.com/wydarzenia/ferie-zimowe-2020-w-arenie-gliwice/

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking