Oriona, Biegusa i Jaskółcza – remonty nawierzchni

Dodano: 03.07.2017 / Sekcja:

Na osiedlach Kopernika i Sikornik trwają remonty ulic Oriona, Biegusa i Jaskółczej. Warto zwrócić uwagę na zmianę organizacji ruchu!

Ul. Jaskółcza  (os. Sikornik)  została zamknięta  na całej długości. Pozostawiono jedynie dojazd do posesji znajdujących się wzdłuż tej ulicy. – Wykonawca zwraca się z prośbą o zwrócenie uwagi na wprowadzone oznakowanie tymczasowe. Remont powinien zakończyć się w ostatnich dniach sierpnia – informuje Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach.

Ul. Biegusa (os. Sikornik). Trwa budowa miejsc postojowych (w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego). Roboty realizowane są na odcinku od ul. Pliszki do ul.Wilgi. Prace powinny zakończyć się w ostatnich dniach czerwca.

Na ul. Oriona (os. Kopernika) w związku z pracami wprowadzono jeden kierunek ruchu –  od ul. Toszeckiej w kierunku ul. Zygmuntowskiej. – Objazd od ul. Zygmuntowskiej do ul. Toszeckiej wytyczono ulicami Perseusza i Pionierów – podkreśla Jadwiga Jagiełło-Stiborska. Prace w tym miejscu powinny zakończyć się ok. 10 lipca.

 

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking