Aktualności | Sensacyjne zwycięstwo siatkarek

Sensacyjne zwycięstwo siatkarek

Opublikowane: 24.10.2017 / Sekcja: Sport

Akademiczki AZS-u Politechniki Śląskiej mają za sobą wielki triumf w I lidze siatkarskiej. W ostatnim swoim meczu po dwuipółgodzinnej grze pokonały przeciwniczki z E. Leclerc Radomki Radom w stosunku 3:2 (21:25, 21:25, 25:23, 25:19, 15:11).

Radomka Radom to zespół aspirujący do gry w Orlen Lidze, dlatego gliwicka drużyna przystąpiła do gry z wielkim szacunkiem dla przeciwnika. Mimo to przegrała dwa pierwsze sety stosunkiem 21:25. Trzy następne partie to popis skutecznej gry naszych zawodniczek, które zdecydowanie (szczególnie w dwóch ostatnich setach -  25:19, 15:11) pokonały przeciwniczki, sprawiając ogromną niespodziankę sympatykom gliwickiej siatkówki. Gratulacje!

Kolejny mecz gliwiczanek odbędzie się 28 października w Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28. Akademiczki podejmą u siebie Jokera Mekro Energoremont Świecie. Początek spotkania - godz. 18.00. Wstęp wolny!