Aktualności | Piast: Mieliśmy atuty, zawiodła skuteczność

Piast: Mieliśmy atuty, zawiodła skuteczność

Opublikowane: 06.11.2017 / Sekcja: Sport

W 15. kolejce Lotto Ekstraklasy Piast przegrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1-2. - Jesteśmy zawiedzeni, bo mieliśmy i powinniśmy byli wygrać to spotkanie - powiedział trener Waldemar Fornalik na konferencji prasowej.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w końcówce rywalizacji. - Co mądrego można powiedzieć po takim spotkaniu? Mieliśmy wszystkie atuty w naszym ręku. Stworzyliśmy sobie więcej okazji od przeciwnika... W drugiej połowie oddaliśmy mu nieco inicjatywę, ale wciąż mieliśmy swoje szanse. Zawiodła skuteczność, a gdy w końcu udało nam się wyrównać, to w tej samej chwili straciliśmy gola. Jesteśmy zawiedzeni, bo mieliśmy i powinniśmy byli wygrać to spotkanie - przyznał opiekun Niebiesko-Czerwonych.

Na początku spotkania boisko musiał opuścić Marcin Pietrowski. Kapitan Piasta doznał kontuzji po starciu z Bartoszem Szeligą. - Podejrzewamy uraz mięśnia dwugłowego. Na tę chwilę trudno powiedzieć coś więcej. Jego zejście zburzyło nasze możliwości na przeprowadzenie zmian - stwierdził Waldemar Fornalik.

W drugiej połowie Michal Papadopulos nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Jankowskim. - Trening treningiem, a później i tak przychodzi mecz i pojawia się stres. To był źle wykonany rzut karny... - skomentował Waldemar Fornalik.