Aktualności | GSF Gliwice liderem po raz kolejny

GSF Gliwice liderem po raz kolejny

Opublikowane: 20.11.2017 / Sekcja: Sport

GSF Gliwice ma za sobą bardzo dobre spotkanie w 1. lidze. W sobotę drużyna zaufundowała kibicom sporo emocji, wygrywając u siebie z Berlandem Komprachcice 3:2.

Po pierwszej, słabszej połowie gospodarze przegrywali 1:0. Nic nie zapowiadało emocji, które w drugiej części spotkania sięgały zenitu. Najpierw do remisu po bardzo ładnej akcji doprowadził Amadeusz Pasierb, a za chwilę drużynę na prowadzenie wyprowadził Michał Rabiej. Gdy wydawało się, że wynik meczu nie ulegnie zmianie, nieporozumienie w drużynie gliwiczan doprowadziło do remisu. Na ponad minutę do końca meczu bardzo ładną akcję zespołu GSF zakończył precyzyjnym strzałem Tomasz Czech i tym samym ustalił wynik 3:2. W końcówce obydwa zespoły stworzyły jeszcze po 1 sytuacji bramkowej, ale wynik pozostał już bez zmian.

Skład drużyny: P. Lawacz-Ł. Bogdziewicz, M. Mirga, D. Kaczmarczyk, A. Pasierb, M. Rabiej, T. Czech, J. Węgiel, P. Bugajak, D. Wilk, M. Szyszko, P. Paul. Trenerzy: B. Korczyński, S. Wiewióra i J. Podgórski, kierownik: R. Janke