Aktualności | 4 młodych wspinaczy w pucharowych finałach

4 młodych wspinaczy w pucharowych finałach

Opublikowane: 11.03.2019 / Sekcja: Sport

9 marca w Pucharze Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów zawodnicy sekcji wspinaczkowej GTW Pro Team wywalczyli miejsca w finałach zawodów. Puchary w prowadzeniu odbyły się w Tarnowskich Górach.

Spośród 13 zawodników sekcji wspinaczkowej aż cztery osoby awansowały do finału. Martyna Ciechanowska wywalczyła 4 miejsce w kategorii juniorów młodszych, a Szymon Kopel zdobył 4 miejsce w kategorii młodzików. Amelia Kopel została zaklasyfikowana na 6 miejscu w kategorii juniorów młodszych, a Martyna Bąk ukończyła zawody z 7 miejscem w kategorii juniorów.

Już niedługo zawodnicy wystartują w kolejnych zawodach. Tym razem gospodarzem imprezy będzie Arena Gliwice. 23 marca młodzi wspinacze przejdą drogi w Chwyciarni, w której na co dzień trenują. Miasto Gliwice dofinansowuje zadania publiczne w dyscyplinie wspinaczka sportowa realizowane przez Stowarzyszenie GTW. (mm)

młodzi wspinacze młodzi wspinacze młodzi wspinacze młodzi wspinacze młodzi wspinacze