Aktualności | To będzie WYSTRZAŁOWA impreza!

To będzie WYSTRZAŁOWA impreza!

To będzie WYSTRZAŁOWA impreza!

Opublikowane: 26.07.2019 / Sekcja: Rozrywka  Kultura  Utrudnienia na drogach 

Już wkrótce Arena Gliwice będzie gospodarzem spektakularnych pokazów pirotechnicznych i laserowych. DAMY OGNIA! to największy tego typu festiwal w Europie. W związku z organizacją imprezy z ruchu samochodowego i pieszego zostaną wyłączone niektóre ulice i chodniki.

W zapierający dech w piersiach świat teatru ognia i światła uczestnicy festiwalu przeniosą się  27 lipca. Niesamowite pokazy fajerwerków i laserowe widowiska w połączeniu z dopracowaną muzyką gwarantują imprezę na światowym poziomie! Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 od występów didżejów, później zaplanowano pokazy fajerwerków i laserów, a także dwa koncerty rockowe. Pod Areną Gliwice zagrają zespoły Proletaryat i Golden Life.

Z uwagi na konieczność bardzo dokładnego przygotowania imprezy 27 lipca od godz. 15.00 do około północy zamknięte dla ruchu pojazdów będą ulice: Akademicka i Kujawska. Parking przy Arenie Gliwice będzie nieczynny. Także piesi muszą liczyć się z czasowymi utrudnieniami – zamknięte zostaną niektóre ścieżki w parku Chrobrego. Nie będzie można również korzystać z niektórych tras rowerowych w rejonie ul. Akademickiej. Uwaga! Hałas może powodować niepokój u czworonogów. (mm)