Aktualności | Zmiany na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Uwaga, objazd!

Zmiany na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Uwaga, objazd!

fot. ZDM w Gliwicach

Zmiany na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Uwaga, objazd!

Opublikowane: 13.04.2023 / Sekcja: Miasto  Utrudnienia na drogach 

Modernizacja układu drogowego po południowej stronie gliwickiego dworca PKP wkracza w kolejny etap. Od najbliższego poniedziałku – 17 kwietnia – aż do końca maja kierowcy nie przejadą odcinkiem ul. Bohaterów Getta Warszawskiego od skrzyżowania z ul. Zwycięstwa do zjazdu na DTŚ z wiaduktu nad torami, na wysokości gliwickiej onkologii. 

Uwaga! Z wyłączonego z ruchu fragmentu ul. Bohaterów Getta Warszawskiego będą nadal korzystały autobusy komunikacji miejskiej oraz mieszkańcy dojeżdżający do posesji, posiadający zezwolenia wykonawcy robót.

Na czas prac został wyznaczony objazd poprowadzony odcinkiem Drogowej Trasy Średnicowej.

 

Kierowcy jadący od strony ulic Toszeckiej i Warszawskiej, zmierzający w kierunku centrum, po wjeździe na wiadukt nad torami kolejowymi będą kierowani na rondo im. Stanisława Byliny i ul. Sienkiewicza, następnie na Drogową Trasę Średnicową aż do zjazdu w ul. Dworcową.

Kierowcy jadący od strony placu Piastów, zmierzający w kierunku ul. Toszeckiej i Warszawskiej, będą kierowani w ul. Dworcową na zjazd w Drogową Trasę Średnicową, którą powinni opuścić w okolicy gliwickiej onkologii – przez rondo im. Stanisława Byliny na wiadukt nad torami.

Wyjątkowo w każdą środę, na czas cotygodniowego zamknięcia tunelu DTŚ, objazd poprowadzony będzie ul. Bohaterów Getta Warszawskiego – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Planowany termin przywrócenia ruchu na zamykanym odcinku ul. Bohaterów Getta Warszawskiego to 31 maja.

schemta objazdów na czas zamknięcia ul. Bohaterów Getta warszawskiego