Więcej kibiców na meczu

Dodano: 10.08.2018 / Sekcja: / drukuj / pdf
piast

fot. GKS Piast SA

W najbliższą niedzielę Piast Gliwice zagra u siebie z Legią Warszawa. Będzie to mecz o wysoką stawkę, bo gliwiczanie powalczą o utrzymanie pozycji lidera. Duże zainteresowanie tym spotkaniem spowodowało, że zwiększyła się pula biletów rodzinnych.

Na najbliższy mecz Piasta Gliwice sprzedano już ponad cztery tysiące biletów. Oznacza to, że spotkanie przy Okrzei 20 obejrzy więcej kibiców, niż tydzień temu, kiedy Niebiesko – Czerwoni grali z Zagłębiem Lubin. Zainteresowanie niedzielnym meczem, sprawiło, że klub postanowił zwiększyć liczbę biletów rodzinnych. – Po tym jak wyprzedane zostały wszystkie miejsca na sektorze U i T, a nadal zgłaszały się do nas całe rodziny, które chciałyby obejrzeć na żywo to spotkanie, postanowiliśmy powiększyć pulę tych biletów. Osoby, które zdecydują się skorzystać z tej formy, będą miały do dyspozycji miejsca na sektorach O, P, R i S w cenie biletów rodzinnych – mówi Maciej Smolewski, rzecznik prasowy Piasta Gliwice.  Na pakiet rodzinny składa się bilet dla jednego lub dwóch opiekunów oraz dziecka do 15 roku życia.

Bilety na mecz Piasta z Legią nadal są dostępne. Do wyboru mamy dwa rodzaje zakupu - internetowy – poprzez portal www.bilety.piast-gliwice.eu i www.kupbilet.pl/punktySprzedazy oraz stacjonarny. Wejściówkę w formie papierowej można kupić w punktach przy al. Przyjaźni, ulicy Jasnej 31 oraz w kasach na stadionie. Warto zaopatrzyć się w bilet wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejce, zwłaszcza podczas zapowiadanego na niedzielę upału, ale również dlatego, żeby mieć pewność, że się go dostanie.

Dla kibiców, którzy pojawią się przy Okrzei 20, na godzinę przed rozpoczęciem meczu, między kasami a bramofurtami będą wystawione stanowiska z wodą oraz namioty, które umożliwią schronienie się przed pełnym słońcem. Ochłodę przyniesie także kurtyna wodna. – Pamiętajmy, że bramofurty mają ograniczoną przepustowość. Warto zatem przyjść na mecz wcześniej, tak by móc dopingować swoją drużynę już od pierwszej minuty spotkania. – mówi Maciej Smolewski, rzecznik gliwickiego klubu.

Podczas tego spotkania będzie również coś dla najmłodszych kibiców. Na sektorze rodzinnym czeka na nich wiele atrakcji. W specjalnie przygotowanym kąciku zabaw dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych tarcz i ścianek strzeleckich, modelować balony, malować twarze i kolorowanki oraz skorzystać z zabaw z chustą animacyjną i baniek mydlanych. Wszystko to pod okiem dwóch wyszkolonych, pełnych pomysłów animatorów.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking