Miasto Gliwice - Przyszłość jest tu

25 lat samorządności

-A +A

Nie daj się hakerom!

Pexels Photo

Na świecie mamy ponad 2 miliardy komputerów PC. Liczba smartfonów, tabletów i innych podobnych urządzeń już dawno przekroczyła liczbę ludzi na Ziemi. Świat porusza się coraz szybciej, a my musimy za tym nadążyć. Jak w tej zawierusze uniknąć oszustw z użyciem nowych technologii?

Dowiemy się tego na bezpłatnym spotkaniu informacyjnym poświęconym cyberbezpieczeństwu, organizowanym 22 lutego w Gliwicach przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju. -  Opowiemy, jak wygląda dzisiejsza cyberprzestępczość, przeanalizujemy najciekawsze incydenty bezpieczeństwa z ostatnich kilku miesięcy, ale przede wszystkim - podpowiemy, w jaki sposób nie zostać ofiarą hakerów - zapowiada Barbara Baron z Działu Doradztwa, Szkoleń i Marketingu GAPR.
 
Spotkanie w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii GAPR (ul. Wincentego Pola 16) rozpocznie się o godz. 9.00. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.gapr.pl. Obowiązują wcześniejsze zapisy na adres e-mail: doradztwo@gapr.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym GAPR sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. O przyjęciu zgłoszenia będzie decydowało potwierdzenie przesłane drogą e-mailową!

Polecamy galerieZwiązek Subregionu Centralnego

Śląski Związek Gmin i Powiatów

Metropolia Silesia

Śląska Organizacja Turystyczna SekapMiejski Serwis Internetowy Gliwice ISSN 1734-5480
Wydawca: Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice, Ul. Zwycięstwa 21, centrala tel. 32-231-30-41, faks: 32-231-27-25, www.gliwice.eu

Redaktor naczelny: Nina Drzewiecka, tel.: 32-239-11-38, e-mail: drzewiecka_n@um.gliwice.pl;

Informacje prasowe: Adam Sosnowski, Monika Foltyn, Magdalena Mickielewicz, Patryk Młynek, Katarzyna Kozub-Kulik tel. 32-238-54-80,  e-mail: redaktor@um.gliwice.pl

Ogłoszenia: Agata Grabowska, tel. 32-231-30-44, e-mail: ogloszenia@um.gliwice.pl

Administrator serwisu: Anna Proksa ,tel.: 32-239-12-85, e-mail: proksa_a@um.gliwice.pl

ZASADY PONOWNEGO WYKORZYSTANIA INFORMACJI

PinterestTab Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Miasto Gliwice.
FacebookTab
TwitterTab Tweety na temat @Miasto_Gliwice

InstagramTab