„Kosmiczna podróż z Małym Księciem”

Dodano: 23.05.2019 / pdf
plakat
Czas wydarzenia: 
2019-06-01 10:00
Miejsce wydarzenia: 
Biblioteka Centralna (ul. Tadeusza Kościuszki 17)
Tematyka wydarzenia: 
mobilna gra miejska
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Daj się porwać kosmicznej przygodzie i wyrusz w podróż z Małym Księciem! Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza do udziału w mobilnej grze miejskiej z wykorzystaniem smartfonów. 

Niewiele jest takich książek, które znają wszyscy:  i młodzi, i starsi. „Mały Książę” wzrusza i bawi całe pokolenia. Książka została przetłumaczona na 300 języków, w tym również na ślonskom godke, zawiera ponadczasowe treści, uwalnia od stereotypowego myślenia i uczy odpowiedzialności za drugą istotę. Zapraszamy zgrane – rodzinne i nie tylko – drużyny (minimum dwuosobowe, z których przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia).

Regulamin dostępny na stronie www.biblioteka.gliwice.pl. Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie przez drużynę minimum jednego smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu. Poznaj świat Małego Księcia i wygraj czytnik e-booków inkBOOK Lumos, ufundowany przez producenta inkBOOK Polska oraz Good Books, słuchawki z mikrofonem lub zestaw książek i gier planszowych.

Zgłoszenia do gry są przyjmowane do dnia 31 maja do godziny 14.00 na adres: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl wpisując w temacie wiadomości Mały Książę i podając liczbę uczestników oraz w dniu rozgrywki 1 czerwca. Gra jest częścią projektu „Baobaby, róże, lisy, Mały Książę i urwisy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategorie wydarzenia: