Open Career Days tuż-tuż!

Добавлено: 20.04.2022 / Раздел:
ludzie pzybijający piatki fot. Freepik

Open Career Days to ogólnowydziałowe politechniczne targi pracy połączone z konferencjami oraz panelami dyskusyjnymi prowadzonymi przez przedstawicieli firm, zapraszanych do udziału w wydarzeniu przez gliwickie stowarzyszenie BEST. Są świetną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą i zapoznania się z bogatą ofertą praktyk. Najbliższe takie spotkania szykują się już 27 i 28 kwietnia w tzw. nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 oraz online.

W środę 27 kwietnia, w godzinach od 9.00 do 15.00 , w hali przy ul. Kaszubskiej organizowany będzie Dzień Wystawienniczy. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać ze strefy kariery, skonsultować CV, przejść próbne rozmowy kwalifikacyjne. Swoją ofertę zaprezentuje 11 pracodawców.

W czwartek 28 kwietnia odbędzie się Dzień Konferencyjny dedykowany spotkaniom i warsztatom z umiejętności miękkich. Wykłady i szkolenia będą przeprowadzane w formie zdalnej na platformie Zoom. Bieżące informacje o tematach i godzinach wydarzeń warto śledzić na fejsbukowym profilu https://www.facebook.com/opencareerday oraz w zakładce HARMONOGRAM strony internetowej ocd.bestgliwice.pl.

Open Career Days zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna.

plakat międzywydziałowych targów Open Career Days 2022

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking