Czarne koty w czarny piątek

Добавлено: 22.11.2021 / Раздел:
baner

W czarny piątek wszystkie koty czarne. Przed nami Black Friday w CH Forum połączony z wystawą czarnych kotów z gliwickiego Schroniska dla Zwierząt. 26 listopada może się okazać podwójnie szczęśliwy – udane zakupy przy ul. Lipowej mogą zakończyć się szczęśliwą adopcją i znalezieniem odpowiedniemu kotu odpowiedniego człowieka. Nie przegapcie!

W piątek, 26 listopada, w godz. od 16.00 do 19.00 w CH Forum przy ul. Lipowej  odbędzie się zakupowy Black Friday połączony z adopcją czarnych kotów. Zbiórka w nowej strefie Forum – strefie przyjaznej pupilom, dostępnej w okolicach części restauracyjnej centrum, na poziomie 1.
Czarny piątek to stosunkowo nowe zjawisko handlowe i dzień, na który czekają wszyscy amatorzy okazyjnych zakupów. Lecz przecież nie samymi zakupami żyjemy. Wykorzystujemy tę nośną medialnie i komercyjnie okazję, aby zwrócić uwagę na sprawy zwierząt pozostających pod opieką naszego gliwickiego schroniska i zachęcić do ich adopcji – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i Marketingu w CH FORUM.
Podczas sobotniej akcji zaprezentowanych zostanie kilkanaście kotów w różnym wieku. Wszystkie są przebadane i zaszczepione.
Bardzo nam zależy na popularyzacji akcji adopcyjnej, ale jednocześnie apelujemy, aby decyzje o przysposobieniu były przemyślane. Koty nie są tak absorbujące jak psy, ponieważ nie trzeba ich wyprowadzać na spacery. Jednak należy pamiętać, że są to bardzo wrażliwe zwierzęta, którymi należy właściwie się opiekować. Zapewniam też, że potrafią odwzajemnić miłość – mówi Barbara Malinowska, kierownik Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach.
Strefa przyjazna pupilom będzie stałą przestrzenią w Forum. Dla czworonogów dostępne będą poidła. Pojawią się też tablice, na których prezentowane będą psy i koty z gliwickiego schroniska, oczekujące na adopcję. Uwaga – pieski odwiedzające Forum powinny być wyposażone w smycz i kaganiec. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking