Bezpłatne zajęcia Jiujitsu

Добавлено: 01.09.2021 / Раздел:
dzieci na macie Fot. materiały organizatora

Lubicie sztuki walki? Mamy dobrą wiadomość – Stowarzyszenie BJJ Factory zaprasza na bezpłatne zajęcia z brazylijskiego Jiujitsu dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz.16.30. na terenie pływalni Neptun przy ul. Dzionkarzy 1 w Sośnicy.

Z zajęć będzie mogło skorzystać 30 dzieci. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zamieszkanie na terenie Gliwic.  
Brazylijskie JiuJitsu to niezwykle skuteczna sztuka walki polegająca na rywalizacji zawodników, którzy walcząc w parterze, za pomocą trzymań, duszeń i dźwigni starają się zdobyć przewagę. Nie stosują przy tym uderzeń ani kopnięć, co powoduje, że treningi są bezpieczne, a ryzyko kontuzji ograniczone jest do minimum. Rywalizacja sportowa odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe oraz stopień zaawansowania co sprawia, że swoja przygodę z tym sportem można rozpocząć w każdym wieku. To świetna okazja, by poprawić kondycję fizyczną i poznać fantastycznych przyjaciół – mówi Paweł Bańczyk ze Stowarzyszenia BJJ Factory, które działa m.in. dzięki wsparciu Miasta Gliwice. W II półroczu 2021 r. na realizację zadnia „Prowadzenie zajęć sportowych z Ju-Jitsu i Judo dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Stowarzyszenie BJJ Factory” z budżetu Miasta Gliwice została przyznana dotacja umożliwiająca zatrudnienie trenerów oraz dofinansowanie opłat startowych na zawodach.
Zapisy na bezpłatne zajęcia brazylijskiego Jiujitsu przyjmowane są pod adresem mejlowym: bjjfactory@gmail.com.
Stowarzyszenie BJJ Factory organizuje również zajęcia judo dla  dzieci i młodzieży. Treningi judo odbywają się w  poniedziałki i środy. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking