Dzień otwarty dla osób po udarze

Добавлено: 11.03.2021 / Раздел:
baner

Ośrodek X-Rehab Gliwickie Centrum Rehabilitacji zaprasza na Dzień Otwarty osoby po przebytym udarze. Podczas spotkania, które odbędzie się 20 marca, zaprezentowana zostanie rehabilitacja z wykorzystaniem robotów edukacji chodu i platform z wirtualną rzeczywistością. Będzie też możliwość zakwalifikowania się na bezpłatną, 3-miesięczną terapię.

Podczas Dnia Otwartego zostaną zaprezentowane możliwości rehabilitacyjne z wykorzystaniem robotów do edukacji chodu takich jak Egzoszkielet, Lokomat czy GEO-S oraz platform z wirtualną rzeczywistością, urządzeń do rehabilitacji kończyn górnych wykorzystujących biologiczne sprzężenie zwrotne i funkcjonalnej elektrostymulacji.

Ponadto, podczas Dnia Otwartego pacjenci po udarze będą mieli szansę zakwalifikować się do projektu współfinansowanego z funduszy unijnych, który pozwala na bezpłatną, 3-miesięczną terapię.

Z powodu bezpieczeństwa i ograniczeń związanych z COVID-19, konieczne jest umówienie się na wizytę na konkretną godzinę. Przyjmowani będą wyłącznie zarejestrowani pacjenci.

Więcej informacji na temat Dnia Otwartego i rejestracji można uzyskać pod nr. tel.: 32/338-91-09 oraz na stronach internetowych: https://drogadosprawnosci.pl/smudar/ i https://x-rehab.pl/dzien-otwarty-dla-osob-po-udarze-marzec/. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking