Głosuj na Hajvę!

Обновлено: 07.06.2011 / Раздел: / pdf

Gliwicki zespół Hajva bierze udział w eliminacjach do tegorocznego Coke Live Music Festival – jednego z największych i najciekawszych wydarzeń muzycznych w Środkowej Europie.

Program konkursowy nazywa się Coke Live Fresh Noise. Do rywalizacji zgłosiło się 407 zespołów. Do ostatniego – szóstego – etapu dotarło tylko 5, wśród nich Hajva. Kto zagra w Krakowie? Wszystko w rękach fanów. Trwa głosowanie internautów, którzy zadecydują o tym, która grupa otrzyma nagrody m.in. sprzęt i oprogramowanie muzyczne, profesjonalną sesję nagraniową i przede wszystkim występ na scenie Coke Live Music Festiwal.
– Zachęcamy wszystkich do oddania na nas głosu! Wystarczy wejść na stronę www.cocacola.pl/cokelivefreshnoise/, zarejestrować się, odnaleźć w zakładce „Artyści” nasz zespół i kliknąć przycisk „GŁOSUJ”. Można też użyć adresu http://goo.gl/hMB4d, który od razu doprowadzi do profilu Hajvy. Każdy głos się liczy, poinformujcie znajomych, przekazujcie dalej linka. Pomóżcie nam zwyciężyć. Nie dajmy się wyprzedzić przed samą metą. Dziękujemy za wsparcie – apelują gliwiccy muzycy. Głosowanie trwa do 9 czerwca.
Hajva to rockowa grupa, która istnieje od 2007 r., a od pewnego czasu działa pod skrzydłami Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach. Gra muzykę inspirowaną zachodnimi kapelami, m.in. Papa Roach, Muse czy Avenged Sevenfold. Ich twórczość wyróżnia zamiłowanie zarówno do cięższych riffów, jak i melancholijnych melodii, a przede wszystkim do klasyki gatunku rockowego. – Od początku istnienia zespołu wkładamy w muzykę większość naszego czasu i 100% serca, a od pewnego czasu czujemy, że zaczęło to wszystko nabierać obrotów i wspaniałego, prawdziwego brzmienia – opowiadają młodzi artyści. Hajvę tworzą: Sebastian Czarny (wokal), Tymoteusz Willner (gitara solowa), Bartłomiej Chomicki (gitara rytmiczna), Paweł Szydłowski (bas), Marcin Gach (perkusja). (bom)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking