Bez bramek w sparingu z Karviną

Обновлено: 07.09.2020 / Раздел: / pdf
Piast gliwice w akcji fot. piast-gliwice.eu

Były akcje, były strzały, ale nie było bramek. Sobotnie spotkanie sparingowe pomiędzy Piastem Gliwice a MFK Karvina na stadionie przy Okrzei zakończyło się remisem 0:0. 

Mecz prowadzony był w szybkim tempie. Każda ze stron stwarzała sobie po kilka okazji do strzelenia bramki. W pierwszej części gry po stronie Piasta sytuacje mieli Piotr Parzyszek, Patryk Lipski i Jakub Czerwiński. Goście odpowiedzieli uderzeniami Rajmunda Mikusa, Marka Hanouska i Kristiego Qose, ale za każdym razem dobrze interweniował Jakub Szmatuła, który nie dał się pokonać. 

Po zmianie stron sytuacja na boisku nie zmieniła się. Mimo, że trener Niebiesko-Czerwonych zdecydował się na zmianę większości składu, to właśnie gliwiczanie mieli więcej z gry. Przyjezdni jednak nie odpuszczali i również próbowali atakować. Po jednej z akcji trafili nawet w słupek, ale ostatecznie nie udało im się strzelić gola. 

Mecz został rozegrany na Stadionie Miejskim im. Piotra Wieczorka w Gliwicach. Spotkanie odbyło się bez udziału publiczności.

Biuro Prasowe Piast Gliwice SA

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking