Bo warto wzmacniać lokalny biznes!

Added: 24.05.2022 / Section:
baner boostera

Skąd czerpać wsparcie na rozwój małej i średniej przedsiębiorczości? Jak uzyskać m.in. zwolnienia podatkowe i działać na terenie Gliwic i w Polskiej Strefie Inwestycji? Na te i inne pytania przedsiębiorców odpowiedzą eksperci uczestniczący w spotkaniu „Booster MŚP. Rozwiń swoją firmę – cała Polska specjalną strefą ekonomiczną”. Na wydarzenie organizowane 26 maja w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50) zapraszają Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Miasto Gliwice.

Ideą spotkania jest maksymalne wsparcie lokalnych firm działających na terenie Gliwic i okolic oraz umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z możliwie jak największą liczbą instytucji oferujących wsparcie dla MŚP. Dzięki temu w jednym miejscu przedstawiona zostanie szeroka oferta dostępnych narzędzi wsparcia, a format spotkania umożliwili ich przedyskutowanie z obecnymi ekspertami i doradcami. Booster otworzą o godz. 9.00 dr Janusz Michałek, prezes zarządu KSSE S.A. oraz Aleksandra Wysocka, zastępczyni prezydenta Gliwic. Przewidywane zakończenie wydarzenia – godz. 11.30.

Gliwice to dobre miejsce dla biznesu!

Wyjątkowy kapitał ludzki, nowoczesna gospodarka oparta na najnowszych technologiach, współpraca na linii nauka – przemysł – samorząd oraz doskonała infrastruktura – dzięki tym zasobom Gliwice stały się jednym z liderów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz jednym z czołowych miast kraju. W Gliwicach konsekwentnie budowany jest przyjazny klimat zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych i najmniejszych firm. W efekcie od lat potencjał miasta budują nowoczesne firmy i przedsiębiorstwa, otwarte na wyzwania i innowacje. Część z nich działa w gliwickiej podstrefie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA, w której zainwestowano co najmniej 10 mld zł.

Szczegółowa agenda gliwickiego Boostera wraz z linkiem do rejestracji elektronicznej (prowadzonej do ostatniej chwili przed rozpoczęciem wydarzenia) znajduje się na stronie www.ksse.com.pl/booster-msp-w-gliwicach

baner Boostera

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking