Świadomy rodzic – szczęśliwe dziecko

Added: 11.04.2022 / Section:
dzieci na podłodzie Fot. materiały ze strony zlobki.gliwice.pl

Żłobki Miejskie w Gliwicach zapraszają na drugą edycję bezpłatnych warsztatów dla rodziców „Świadomy rodzic – szczęśliwe dziecko”. Zajęcia będą odbywać się w maju i zostaną poświęcone m.in. różnym aspektom wspierania rozwoju dzieci.

Warsztaty będą się odbywały w godz. od 17.00 do 19.00, w oddziale II przy ul. Mewy 32, oddziale III przy ul. Żeromskiego 26a i oddziale IV przy ul. Kozielskiej 71.
•    Niegrzeczne dzieci nie istnieją – 10 maja w oddziale IV o wyzwaniach wychowawczych oraz budowaniu relacji z dzieckiem opowie edukator pozytywnej dyscypliny Olga Pośpiech.
•    Wiem jak pomóc – 12 maja w oddziale III ratownik medyczny Joanna Starosta zajmie się pierwszą pomoc pediatryczną.
•    Odkrywam swoje dziecko – 17 maja tematem będzie interpretacja sensoryczna, sygnały zaburzeń i metody relaksacji, a przedstawi go w oddziale IV Anna Wiktor-Stępień, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej.
•    Sposoby na nudę w domu – 19 maja w oddziale II pojawią się żłobkowe ciocie „Wesołe mewy”, czyli Karolina Ławrynowicz, Wioletta Małkowska i Joanna Molenda.
•    Muzyka pomaga w rozwoju – 23 maja w oddziale IV odbędzie się spotkanie poświęcone rozwojowi muzycznemu dziecka w wieku do 3 lat, a o muzykoterapii i rozumieniu utworów opowie Szczepan Cieślak, pedagog specjalny, zawodowy muzyk, muzykoterapeuta i trener EEG-Biofeedback.
•    Dieta małego dziecka – 25 maja w oddziale III dietetycy Jagoda Lewicka i Irena Wieczorek zaprezentują rodzicom zasady żywienia dzieci w wieku od 1 do 3 lat.
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy są prowadzone pod numerem telefonu 32/238-32-92 wew. 2.

Więcej informacji na temat żłobków w Gliwicach można znaleźć na stronie internetowej www.zlobki.gliwice.pl. (mf)

 

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking