Co otwarte, co zamknięte?

Added: 29.12.2021 / Section:
Budynek Urzędu Miejskiego w Gliwicach Fot. D.Nita-Garbiec/UM Gliwice

W związku ze świętami przypadającymi w dni ustawowo wolne od pracy, niektóre instytucje będą zamknięte w innych terminach. Warto zapoznać się, z jakich usług będzie można skorzystać, a które wizyty warto zaplanować w innym terminie.

W Sylwestra, 31 grudnia, Urząd Miejski w Gliwicach, MZUK, ZDM, ZGM, CPZiWR oraz OPS będą otwarte. Lokalizacje Centrum 3.0 będą otwarte do godz. 14.00, a filie MBP do godz. 15.00 (z wyjątkiem filii nr 6, 11 i 23 – te będą zamknięte). 30 i 31 grudnia zamknięte będzie Muzeum w Gliwicach.
1 stycznia oraz od 6 do 8 stycznia wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach będą nieczynne. Z powodu remontu nieczynne do odwołania pozostają też filie: nr 17 (os. Milenium) i  nr 24 (Ostropa). 1 oraz 6 stycznia zamknięte będzie też Muzeum w Gliwicach oraz Teatr Miejski w Gliwicach.
W zamian za Nowy Rok, który wypada w sobotę, 7 stycznia dzień wolny będą miały CPZiWR, ZDM, ZGM i OPS. Otwarty będzie natomiast Urząd Miejski, Centrum 3.0, MZUK (który za 1 stycznia będzie zamknięty 14 stycznia), Muzeum w Gliwicach, Teatr Miejski w Gliwicach oraz PUP. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking