Kolejny Bieg na 6 łap – startuj!

Added: 25.10.2021 / Section:
Dziewczyna i pies Fot. Pixabay

Ruszyły zapisy na kolejny Bieg na 6 łap, czyli spacer z psami ze Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach. Bieg odbędzie się w sobotę, 30 października, ale warto zapisać się od razu – chętnych zawsze jest sporo, a liczba miejsc jest ograniczona.

Bieg na 6 łap od lat cieszy się wśród gliwiczan ogromną popularnością. Nic dziwnego – pieski z gliwickiego schroniska są bardzo przyjacielskie, a to również dobra okazja, by człowiek znalazł swojego psa, a pies swojego człowieka i spacer zakończył się szczęśliwą adopcją. Do przejścia są około 3 km na wyznaczonej w pobliżu schroniska trasie.
Bieg na 6 łap rozpocznie się 30 października o godz. 10.00. Może w nim wziąć udział 40 osób z osobami towarzyszącymi. Po zebraniu się czterdziestoosobowej grupy uczestnicy biegu otrzymają e-mailem potwierdzenie i ważne informacje organizacyjne.
Jeśli nie załapiecie się na bieg, zawsze możecie pojechać do schroniska i poznać gliwickie czworonogi – przy ul. Wschodniej na nowy dom czeka 80 piesków.
Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/1e1LeMAr40eJ7bqEdt7fvI9JDwdLg6qWrWYvphScbTOc/viewform?edit_requested=true (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking