Kulturalny rozkład jazdy: 28–30 maja

Added: 28.05.2021 / Section:
Kulturalny rozkład jazdy – banner

W ten weekend w Gliwicach na „głodnych kultury” czeka sporo atrakcji. Co dla was mamy? Fantastyczny Dzień Dziecka, koncert chopinowski w Palmiarni, premierę spektaklu „Ożenek” w Teatrze Miejskim w Gliwicach i filmy dla dzieci w kinie Amok.

  • Kino Amok zaprasza na filmowy Dzień Dziecka. „Krudowie 2”, „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu” i „Co w duszy gra” – filmowe hity dla młodych widzów do zobaczenia od 28 do 30 maja.
  • Od dawna wyczekiwana premiera „Ożenku” w reżyserii Pawła Aignera już w sobotę 29 maja. Scena przy ul. Nowy Świat zaprasza teatromanów!
  • W niedzielę 30 maja zapraszamy na pełen atrakcji Dzień Dziecka. Na Rynku, w parku Chopina, na pl. Krakowskim i pl. Grunwaldzkim między godz. 12.00 a 19.00 będzie się działo bardzo, bardzo dużo. Wstęp wolny, dobra zabawa gwarantowana!
  • Także w niedzielę 30 maja w Palmiarni odbędzie się Dobry wieczór z Fryderykiem. Niezwykły koncert w gliwickich tropikach da pianista Tymoteusz Bies i Kwintet Gliwickiej Orkiestry Kameralnej.
  • W Bibliotece Centralnej przy ul. Kościuszki do 31 maja można oglądać wystawę ekslibrisów. Zbiory Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach tworzą prace nadesłane na Międzynarodowy Konkurs Graficzny na Ekslibris.

Wszystkie wydarzenia kulturalne znajdziecie na stronie Kultura.gliwice.eu. Jesteś organizatorem? Dodaj swoje wydarzenie na naszą stronę poprzez formularz.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking