Start It Up. Już dziś!

Added: 17.12.2020 / Section: / pdf
baner

Start IT Up to cykliczny projekt, który wyznacza kierunek przedsiębiorcom oraz wszystkim chcącym skutecznie rozwijać swój biznes. To doskonała okazja dla młodych, przedsiębiorczych osób, by zdobyć wiedzę i znaleźć pracownika, pracodawcę czy partnera biznesowego.

Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” i „Akcelerator Technologiczny Gliwice” zapraszają na X edycję Start it Up, Wydarzenie, ze względu na panujące warunki spowodowane pandemią wirusa COVID-19, odbędzie się zdalnie w formie webinarium przy użyciu platformy ZOOM.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 17 grudnia w godz. od 17.00 do 19.00. Zaplanowano cztery prelekcje: Wykład „Turkusowe przedsiębiorstwa, czyli innowacyjny system zarządzania” wygłosi  prof. Andrzej Blikle, „Od pomysłu do działającego biznesu - wszystkie nasze błędy” – Mateusz Pawlik, „Kickstarter a innowacyjne projekty - jak przygotować swoją kampanię?” – Piotr Penar, a „Kapitał inwestycyjny dla rozwoju biznesu. Kiedy i jak go szukać?” Michał Chojkowski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja: https://zoom.us/webinar/register/WN_uZtocOjFTNCAv86wPxN92g
Więcej informacji na www.start-it-up.pl.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRR.

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking