#coNoweGO – warsztaty o trzecim sektorze i innowacjach

Added: 23.10.2020 / Section: / pdf
grafika konferencji GCOP

Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza do wzięcia udziału online w jesiennym spotkaniu przedstawicieli organizacji pozarządowych, liderów oraz wolontariuszy. Konferencja #coNoweGO – bo o tym mowa – to wydarzenie adresowane do osób związanych z organizacjami pozarządowymi oraz tych, którzy chcą zgłębić temat tzw. trzeciego sektora.  To okazja, aby poznać trendy wpływające na trzeci sektor i poszerzyć swoją wiedzę o sferze innowacji.

Celem konferencji jest przede wszystkim zwiększenie wiedzy na temat tego, jak tworzyć dobrą strategię w organizacji, jak przeprowadzać w niej działania i jak ją rozwijać. Zaproszeni eksperci podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w takich dziedzinach jak design thinking, ekonomia społeczna czy mentoring – informuje Marta Kryś, dyrektor GCOP.

W tym roku – ze względu na epidemię – konferencja będzie miała szczególną formułę. Uczestnicy, po rejestracji na wydarzenie, uzyskają dostęp do nagranych wykładów i warsztatów, które będą mogli odtworzyć w dogodnym czasie i w dowolnym miejscu.

Wszystkim zarejestrowanym uczestnikom, oprócz dostępu do nagrań, zostanie przekazany specjalny pakiet konferencyjny. Eksperci przyjadą do Gliwic 29 października – wtedy zostaną zrealizowane nagrania wystąpień i warsztatów, natomiast wszelkie materiały uczestnicy otrzymają w pierwszej połowie listopada. Zapisane na wydarzenie osoby o szczegółach  organizacyjnych GCOP powiadomi poprzez wiadomość e-mail.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/events/931464047348462, pod nr tel. 32/238-81-67 lub mejlowo: sekretariat@gcop.gliwice.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy dobywają się poprzez formularz online: https://forms.gle/TCNiPzat5mGfxvJk9

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking