Kto głosuje, ten się liczy - kampania ZMP

Updated: 19.06.2020 / Section: / pdf
grafika

Związek Miast Polskich zachęca do udziału w głosowaniu w wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca. Każdy głos ma znaczenie!

W niedzielę, 28 czerwca będziemy wybierać prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Będą to wyjątkowe wybory, ponieważ ze względu na panującą pandemię koronawirusa będzie można oddać swój głos zarówno tradycyjnie, w lokalu wyborczym, jak i korespondencyjnie.
O fotel prezydenta ubiega się 11 kandydatów: Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski i Stanisław Żółtek.
Warto pamiętać, że każdy z nas, uczestnicząc w wyborach i oddając swój głos, ma wpływ na to, kto będzie reprezentował nasz kraj przez najbliższe 5 lat.
Nie pozbawiajmy się zatem możliwości decydowania o wspólnej przyszłości – idźmy na wybory.
Udział w wyborach jest ważny, bo sprawia, że jesteśmy współodpowiedzialni za nasz los i przyszłość Polski. Dlatego ważne jest, aby nie tylko samemu pójść na wybory, ale także zachęcać innych – mówi Andrzej Porawski, dyrektor Biura ZMP, które prowadzi kampanię „Kto głosuje, ten się liczy” mającą zachęcić Polaków do udziału w wyborach prezydenckich.

Więcej informacji wyborczych na oficjalnym profilu Miasta Gliwice w serwisie Facebook oraz w serwisie wyborczym BIP Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking