Rozszerzamy Gliwicką Bazę Usług Zdalnych!

Updated: 20.04.2020 / Section: / pdf
baner

Do bazy #GliwiceZdalnie mogą się zgłaszać teraz również przedsiębiorcy prowadzący zdalnie działalność handlową. Uwaga, firma musi mieć siedzibę w Gliwicach.  Zgłoszenia należy przesyłać na adres: bpm@um.gliwice.pl.

Obowiązujące obecnie ograniczenia znacznie utrudniają prowadzenie różnego rodzaju działalności. Chcemy pomóc gliwickim przedsiębiorcom w dotarciu do klientów, dlatego pod koniec marca powstała baza gliwickich lokali gastronomicznych #GliwiceNaWynos.

Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy #GliwiceZdalnie, czyli bazę gliwickich firm, które z powodu epidemii oferują różnego rodzaju usługi (finansowe, szkoleniowe, prawne, rekreacyjne itp.) zdalnie - przez telefon czy przez Internet.

Teraz, w związku z powtarzającymi się postulatami gliwiczan, rozszerzamy profil bazy. Zgłaszać mogą się do niej również gliwiccy przedsiębiorcy prowadzący telefonicznie lub przez Internet działalność handlową.

#GliwiceZdalnie. Gliwicka Baza Usług Zdalnych

Prowadzisz tego typu działalność, a nie ma Cię na powyższej liście? Prześlij zgłoszenie na adres: bpm@um.gliwice.pl. Wpisz w temacie wiadomości : USŁUGI ZDALNE, a w treści zaprezentuj swoją ofertę oraz podpowiedz, jak można Cię znaleźć w Internecie lub nawiązać kontakt telefoniczny. UWAGA! Twoja firma musi mieć siedzibę w Gliwicach!

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking