Internetowa rewolucja

Added: 17.03.2011 / Section:

22 marca w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (ul. Konarskiego 18b) odbędzie się Dzień Internetowej Rewolucji.

To impreza dla przedsiębiorców i studentów, zachęcająca do aktywnej, multimedialnej obecności w internecie.
W godz. 10.00 – 18.00 będzie można się dowiedzieć, jak zaistnieć w sieci i promować w niej swoją działalność. – W ramach Internetowej Rewolucji każda mała i średnia firma w Gliwicach będzie mogła za darmo zarejestrować adres internetowy (domenę), stworzyć pierwszą stronę internetową, umieścić wizytówkę na internetowych mapach, wypróbować kampanię reklamową w sieci oraz dowiedzieć się więcej o obecności online i efektywnym wykorzystaniu internetu w swojej działalności. Dzięki temu pojawi się w internecie, nic nie ryzykując i nic nie płacąc. Więcej informacji o tzw. pakiecie startowym można znaleźć na stronie www.google.pl/rewolucja – informują organizatorzy: Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, firmy Google i home.pl.
Akcja została objęta patronatem Ministerstwa Gospodarki. Wystartowała w październiku 2009 r. i do tej pory przystąpiło do niej ponad 30 tys. firm z całej Polski (w województwie śląskim – 5173 przedsiębiorstw). Udział w jej gliwickiej edycji jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.DniRewolucji.pl. Tam też można znaleźć relacje z poprzednich spotkań organizowanych na Śląsku i w innych województwach. (kik)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking