GALAKTIKOS 2011

Added: 31.01.2011 / Section:

8 lutego – z najnowszym programem i orkiestrą na żywo – w Gliwickim Teatrze Muzycznym wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju.

To jedna z najsłynniejszych polskich grup kabaretowych. W styczniu komicy wyruszyli w trasę promującą najnowszy program „Galaktikos”.– Widzów zaskoczą nowe skecze, piosenki i monologi. Ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju i gości specjalnych. Przeniesiemy się m.in., do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie zilustruje dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, zrozumiemy dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych, albo zobaczymy, jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie Kebab z jagnięciny, nie mówiąc ani słowa po angielsku. Widzów zaskoczą same premierowe numery! – zachęcają organizatorzy widowiska.
Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w składzie: Robert Górski, Przemek Borkowski i Mikołaj Cieślak (teksty), Katarzyna Pakosińska (wdzięk), Rafał Zbieć (głupie odzywki), Bartek Krauz (akordeon, śpiew) oraz Wojtek Orszulak (gitara). W Gliwicach zaplanowano dwa spektakle – o godzinie 17.45 i 20.45. (bom)
Informacje: Gliwicki Teatr Muzyczny, tel. 32/232-11-01
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking