Zobacz film o Pszoniaku

Added: 29.11.2010 / Section:

– Zapraszamy do siedziby „Sceny BAJKA – Kina AMOK” (ul. Dolnych Wałów 3) na grudniowe projekcje dokumentu fabularyzowanego „Z Gliwic do Paryża – Wojtek Pszoniak” – zachęcają pracownicy placówki.

Film będzie wyświetlany od 3 do 7 grudnia i 9 grudnia o godz. 18.15 oraz od 10 do 16 grudnia o godz. 15.30. Bilety wstępu na wszystkie projekcje kosztują 7 zł (normalne) i 5 zł (ulgowe).
W piątek, 3 grudnia o godz. 18.15 odbędzie się też pokaz specjalny. W programie – spotkanie z reżyserem Krzysztofem Korwinem Piotrowskim, które poprowadzi Ewa Niewiadomska z Polskiego Radia Katowice oraz projekcja 10-minutowego filmu Wiesława Gawrysia z 1965 r. pt. „Wakacyjne przygody Wojciecha Pszoniaka”. Seanse w terminie od 3 do 9 grudnia odbędą się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Camera Silesia – Kresowianie”, organizowanego przez Muzeum w Gliwicach, Kino AMOK i Gliwicki Teatr Muzyczny. Ponadto od 3 do 5 grudnia oraz 9 grudnia w małej sali Kina AMOK odbędą się m.in. projekcje filmów Jerzego Janickiego oraz varia – Gliwiccy Kresowianie i archiwalia z Filmoteki Narodowej. Szczegółowy repertuar można znaleźć na stronie internetowej www.amok.gliwice.pl. (bom)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking