Oczami artystów

Added: 25.11.2010 / Section:

28 listopada w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (obok Katedry) zostanie otwarta wystawa prac Grupy Plastycznej „Faun” zatytułowana „Oczami gliwickich artystów”.

Swoje obrazy, grafiki i rysunki zaprezentują: Edward Andruszków, Jolanta Hołata, Maria Jaworska, Marek Jendrysek, Iwona Kobeszko-Nowak, Barbara Kotwicka, Regina Lukaszczyk, Sylwia Malcharek-Kisiel, Zofia Misiaszek-Sałańska, Marian Narwusz, Anna Pasella, Jolanta Rawecka, Diana Strociak, Witold Szwengiel, Krzysztof Wesołowski, Zbigniew Zubek. „Faun” od początku istnienia jest związany z Gliwicami. Obecnie działa w strukturach Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych przy Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych. Na przestrzeni 30 lat z grupą związanych było ponad 500 osób, które prezentowały swoje prace na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych.
Wernisaż rozpocznie się o godzinie 16.00. Spotkanie uatrakcyjni występ muzyczny uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II ST. W Gliwicach. Wystawa będzie czynna do 22 grudnia (od poniedziałku do czwartku w godzinach od 14.00 do 19.00). (bom)
Informacje: Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II w Gliwicach, tel. 32/335-11-04
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking